Domus Ultra

Vertimų biuras Mažeikiuose


Domus ultra Uab, vertimų biuras Mažeikiuose teikia įvairiausių diplomų, pažymų, liudijimų, pasų, pažymėjimų, o taip pat kitų dokumentų vertimo paslaugas. Taip pat verčiame įvairius mokslinius darbus, referatus, baigiamuosius universiteto darbus. Mūsų vertėjai – įvairiausių sričių specialistai – nuo humanitarinių mokslų iki tiksliųjų, todėl vertimus deleguosime tik atitinkamą kvalifikaciją turintiems kalbos specialistams. Visi mūsų įmonės darbuotojai yra pasirašę konfidencialumo sutartis, todėl jūsų dokumentuose pateikta informacija jokiu būdu nebus atskleista tretiesiems asmenims. Su kiekvienu klientu dirbame ir bendraujame individualiai: aptariame visas ypatybes, terminus ir pageidavimus. Esant poreikiui, verčiamą tekstą sumaketuosime pagal originalų dokumentą.

Bendradarbiaudami su daugybe patyrusių ir kvalifikuotų vertėjų, teikiame kokybiškas tekstų ir dokumentų vertimo paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Verčiame iš/į:

Anglų
Pranzūzų
Vokiečių
Lenkų
Rusų
Norvegų
Latvių
Estų
Švedų
Serbų
Ispanų
Italų
Ir kitas užsienio kalbas

Galime užtikrinti nepriekaištingą ir jūsų lūkesčius atitinkančią paslaugų kokybę, kadangi mūsų lingvistai specializuojasi įvairiose vertimo srityse.

Mūsų specialistų komanda siekia suteikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl visus išverstus tekstus peržiūri kalbų redaktoriai. Tokiu būdu išvengiama įvairių gramatinių, stiliaus ir kalbos kultūros klaidų.

Redaguojame ne tik savo vertimus. Galbūt turite savo pačių rašytą laišką ar diplominį darbą užsienio kalba ir nesate įsitikinę jo teisingumu? Atsiųskite jį mums vertimai@domusultra.lt ir mūsų kalbų specialistai padės jums išvengti rimtų kalbos klaidų.

Jūsų prašymu, išverstus tekstus sumaketuosime pagal originalų dokumentą. Mūsų vertimų biuras bendradarbiauja su maketavimo specialistais, dirbančiais su leidyklomis ir spaustuvėmis bei turinčiais maketavimo ekspertų kvalifikaciją. Mūsų parengti vertimų maketai tinka leidybai ar spaudai, todėl jūsų patogumui esame pasiruošę suteikti pilną paslaugų – vertimo ir maketavimo – paketą.

Nesvarbu, ar tai būtų dokumento vertimo, tvirtinimo ar apostilizacijos klausimas, mūsų specialistai yra pasirengę jums padėti arba suteikti naudingos informacijos jums rūpimais klausimais.

Atsiųskite savo užklausą mums adresu vertimai@domusultra.lt ir mes jums pateiksime paslaugų sąmatą bei, atsižvelgdami į užsakymo apimtį, pritaikysime nuolaidą.